SONSUZ SEVGİNİN HAYAT BULDUĞU PIRLANTA TAKILAR | Yazan Gençlik

Sonsuz Sevginin Hayat Bulduğu Pırlanta Takılar

Pırlanta doğada bulunan en değerli taş olan elmasların işlenmiş halidir. Elmas, zümrüt, yakut gibi pek çok değerli taş farklı enerjileri ile insanların hayatlarına hep pozitif etkiler sunmaktadır. Renkli taşlar arasında zümrüt yeşil rengi ile çok özel bir seçenek olabilirken yakutta mutluluğu artırdığına inanılan bir taş olarak farklı beğeniler için alternatif seçim kaynağı olabilmektedir. pırlanta ise saçtığı ışıltı ile en çok tercih edilen tasarımlarda en fazla kullanılan değerli taşların başrolünde bulunan üyesidir. Bu ışıl ışıl taşlar takılarda çok özel duygularla birleştiğinde çok özel mesajlar oluşturabilmektedirler.

Özellikle pırlanta tektaş modelleri arasında çok fazla farklı seçenek bulunmaktadır. Tektaşın sadece elmas şeklinde ortada bulunduğu modellerin yanı sıra, yüzüğün çevresinin tamtur küçük karatlar da pırlantalarla döşendiği modellerde çok zarif seçenekler arasında yer almaktadır. Tria tektaş yüzükler dün-bugün-yarın simgesi ile sonsuz sevgilerin alternatif seçimleri olabilirken alyanslarla birlikle tasarlanmış tektaşlarda sevginiz karşılık bulduğu kalp için çok özel bir seçim olabilecektir. Pırlanta kolyeler ise zarif duruşları, sade estetikleri, iddia değerli taşları ile hanımların kıyafetlerine tek başlarına hareket katabilecek marifetli takılardır. Pırlantalarla süslenmiş çok farklı tasarımlardan oluşan kolyeler arasında kalp, kar tanesi, yıldız, iç içe halkalar gibi sevginin farklı anlamlarını içeren modeller bulunabildiği gibi, isim baş harflerinin bulunduğu, manevi anlamlar içeren çok özel seçenekler de tasarımlar arasında yer almaktadır.

Pırlanta kolyeler ise göz alıcı çok fazla çeşitleri ile gelinler için en anlamlı takı tercihi olabilecektir. Özellikle yan yana birkaç sıra dizilmiş pırlanta taşlardan oluşan bileklikler arasındaki modellerde çizilen tasarımlar pırlanta taşlarla donatıldığında göz alıcı seçenekler oluşabilecektir. Siyah yada kırmızı makrome iplerinin zincir olarak kullanıldığı modeller ise son zamanlarda genç bayanların çok fazla rağbet ettiği tasarımlar arasında yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir