Söz Konusu Bizim Askerlerimiz | Yazan Gençlik

Söz Konusu Bizim Askerlerimiz

Evet, arkadaşlar malumunuz ülkemizde son bir kaç yıldır asker karşıtı alçakça saldırılar görülmektedir. Bu ağır ve şerefsizce yapılan saldırıların ne asıllı olduğuna inanıyorum nede bunları çıkaranların vatanı düşündüğüne. Bunları yapanlar vatan hainliğinin doruk noktasını yaşayan insanlar. Askerlere bu kadar ağır iftira atan bir insanın zihniyeti, dünya görüşü, ideolojisi ne olursa olsun şerefsiz olduğu ortadır. Malum askerlere yalnızca kötü adamlar, terör örgütleri ve yasadışı iş yapanlar karşıdır. Siz eğer askeriyeye terör örgütünden fazla karşı çıkıyorsanız bizim terör örgütü tanımını değiştirmemiz mi gerekir.

Askeriyeye yapılan bu alçakça saldırılar asılsızdır. Malum son günlerde büyük tepki uyandıran heron görüntüleri bazı kesim tarafından alçakça kullanıldı. Askeriye cevap vermek için biraz geç kaldı. Ama verdi. Her ne kadar buna yandaş ve yoldaş medya tarafından önem verilmese de açıklandı. Denildi ki ” O görüntüler saldırıdan sonraya ait”. Dolayısıyla ortada bir kusur yok. Kaldı ki önceye ait olsa. Askeriye kafasına göre hareket edemez. Hükümet yetkilileri bu konuyla bizzat ilgilidir. Ortada bir ihmal varsa hükümetin, milletin ihmalidir. Askeriyeyi tek başına suçlamak yanlıştır. Nasrettin Hocanın hırsızın hiç mi suçu yok olayına çevirmek yanlıştır. Türk’ün yapısı askeri yapıya alışkındır. Her Türk Asker Doğar.  Hepimiz asker olmaya hazırız. Asker olarak yaşamaya hazırız. Ama maalesef “ASKER” lik şartlarını, gereklerini yerine getirebilecek kişiler sayılı. Onlarda şuanda görevdeler. Ben ne olursa olsun askeri bir ağabey olarak görürüm. Kim bana askeriyeyi kötülerse onu silerim. Kim olursa olsun. Bu kişi babamda olabilir. Bu kişi başbakanda olabilir. Askere laf uzatan herkes benim düşmanımdır. Atalarımdan aldığım hakla o kişinin cezasını veririm. Diyeceksiniz ki nerden geldi bu askerlik sevgisi. Bana askerlik sevgi atadan geldi. Hepimizin içinde asker sevgisi vardır. TSK Türkiye’nin tek güvenilir kurumudur. Her ne kadar cemaatlerin gölgesi altında kalsa da Emniyet Güçleri de bizim güveneceğimiz kurum arasındadır. Bu iki kurum. Benim ve sizin tek güvenebileceğiniz kurumlar. Başımıza bir şey geldiğinde başkasından değil bize bizden yardım gelecek. Hiç kimse askeri karşısına almasın. Hiç kimse polisi karşısına almasın. Açık ve net şekil söylüyorum bir pkk mensubu benim gözümde ne kadar şerefsiz, ne kadar haysiyetsiz ve ne kadar beyinsizse askeriyeye düşman olanlar o kadar şerefsiz, o kadar haysiyetsiz ve  o kadar da beyinsiz. TSK’nin işi gücü bırakıp bizim kötülüğümüzü düşünecek kadar vakit bulabileceğini sanmıyorum.  Eğer yüzlerce askerin hesabı sorulacaksa bugünkü hükümetten sorulmalıdır. Çünkü göreve gelir gelmez Özel Harekâtları kaldırmak yerine onlara görev verseydi bugün ne terör sorunumuz olurda nede 800 ü aşkın Şehidimiz. Beceriksiz yöneticilerin faturasını askere kesenler bilsinler ki iftira attılar ağızlarına yapılacak bir şeyler bulunur.

Türk Askeri’ni karşısına alan herkes benim, yani bir Türk Gencinin düşmanlığını kazanır. Unutmayın benim atam 21 yaşında İstanbul’u Fetih etti.  Türk Gencini hafife alanlar bilsinler ki Türk Genci UNUTMAZ, Türk Genci, AFFETMEZ, Türk Genci YALANLARA İNANMAZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir