Spor medyası yüzünden kafamız karıştı | Yazan Gençlik

Spor medyası yüzünden kafamız karıştı

Yahu su son günlerde bir Galatasaraylı olarak hangi gazeteyi alacağımı şaşırdım.Birine bakıyorum Drogba digerine bakıyorum Reyes , Digerine bakıyorum Forlan,Digerine bakıyorum Saviola  gibi gibi ve hepsi bir döngü içinde farklı gunlerde aynı oyuncuları yazıyorlar.Ondan sonra bir oyuncu gelincede “biz söylemiştik” diye kocaman manşet atıyorlar.Yahu 1 haftada bi takıma 20 tane topcu yazarsan o 20 sinden biri tutabilir.Bana arkadaşlarım Drogba haftaya gelcekmiş.Reyes yarın burdaymış gibi söylemlerde bulunuyorlar.Açıkçası artık galatasaray.org açıklamadan hiç bir transfere inanmıyorum.

Geçtigimiz hafta Galatasaray KAP a Forlan , Ujfalusi  ve Forlanla görüşüldügünü yazmış.Bu geliceği anlamına gelmez ki;Beşiktaş’ta Forlan la görüşmeye basladık diye KAP a bildirdi.

Demek istedigim şu “Dereyi görünce değil derenin yanına gelince paçaları sıvayalım”tamam heyecanlanabiliriz ama buna aldık gozuyle bakmamamız lazım.Aslında benim inanmamanın nedeni   su 5 yılda yerel spor gazetelerinin satış yapmak amacıyla yaptıkları gerceği yansıtmayan haberler.

Ben size gazete okumayın demiyorum sadece inanıp kendinizi kaptırmayın Sonu %95 Hüsran oluyor.(Bütün takımların taraftarları için söylüyorum bunu)

 

Serhat Yılmaz

http://www.facebook.com/YlmzSrht

http://www.twitter.com/roSerhatyilmaz

srhtylmz24@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir