Takipçisi Olacağınız Bir Teknoloji Blogu | Yazan Gençlik

Takipçisi Olacağınız Bir Teknoloji Blogu

Bir teknoloji blogu düşünün; paylaşmayı hizmet edinmiş, olabildiğine bilgi paylaşan, bıkmadan usanmadan 6 yıldır her gün içerik sunan özgün bir blog. Merak mı ettiniz? Öyleyse cevaplayayım:

www.bulanca.com

NELER VAR?

A’dan Z’ye teknoloji ve bilişim dünyasına ait ne varsa her kategoriden makale, haber ve içerik var. Hangi yazılar mı var? Buyrun; eğitim, android, css, flash, grafik tasarım, html, internet, photoshop, seo, sosyal medya, sözlük, teknoloji, web dersleri, wordpress dersleri, webmaster, windows, yazılım.

Yazarın özellikle Bilişim Teknoloji Dersi için hazırladığı dökümanlar öğrenciler için çok faydalı. Ders ile ilgili doküman, içerik ve animasyon videolara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bunların dışında özellikle WordPress kategorisine özel bir efor sarfeden yazar, wordpress çözümlerine ve sitenizi optimize edebileceğiniz farklı ve yararlı paylaşımlara yer veriyor. Türkçe kaynak sıkıntısı olan wordpress hakkında sitede işinize yarayacak birçok makaleye ulaşabilirsiniz. Baştan sona bir kaynak olan wordpress kategorisi beğeninizi kazanacaktır.

Günümüzde android ve teknoloji haberleri yoğun olurda bloglarda paylaşılmaz mı? İşte bu konularda da önem arzeden paylaşımlar, haberler ve faydalı bilgiler blogda yerini alıyor.

Unutmayın! Bilgi güçtür. Siteden öğreneceğiniz bilgiler ile herkesten bir adım önde olacağınıza eminim. Okuyun, okutun, paylaşın. Mutlu günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir