TTNET İle Mağduriyet | Yazan Gençlik

TTNET İle Mağduriyet

TTNET Sözde internet firması sağ olsun canları sıkıldıkça bizim iletişim özgürlüğümüzü gasp edip ne yaptıklarını tam olarak bilmediğimiz bir işle meşgul oluyorlar. Her canları sıkıldıkça uzun süreli- kısa süreli interneti kesiyorlar. Verdikleri internet kalitesi zaten oldukça kötü. En pahalı fiyata ve en beter hizmet TTNET

Malesef başka firmadan hizmet alma gibi bir şansım yok çünkü hepsi birbirinden beter. Türkiye’de iletişim konusunda özellikle internet konusunda pek akılcı ve başarılı adım yok. Zaten bi sözleşme hazırlıyorlar 1 sene veya 2 sene gidemiyorsunzu bir yere. Buda işin cilvesi. Eskiden telefonla arar hizmet alırdım artık öyle şansım yok. Zaten ağabeyleri Türk Telekomun kol gibi faturaları bize yetiyor. 444 0 375 numaralı ttnet destek hattını her aradığımda o konuşan lanet telesekreter kadın her defasında söyleyecek yeni birşey buluyor ve her aramamda süre uzuyor. Uzun bir tuş kombinasyonunun ardından teknik destek hattına ulaşabiliyorum fakat ondada bütün personel diğer müşterilere hizmet veriyor oluyor dolayısıyla o kadar çabam boşa gitmiş oluyor. TTNETİ aradığımda elime geçen tek şey parmak kası. Ordan oraya ordan oraya basmak parmak kası yapıyor. Üstelik lanet sistem o kadının sesini dinlemenizi zorunlu hale getiriyor. Tuşladığınız rakamları ezberlesenizde o kadının cümlesini bitirmesini beklemek zorundasınız. Çünkü eğer bir hata yapıp beklemeden tuşlarsanız en baştan konuşuyor ve bu çok sinir bozucu nitelikte.

TTNET firması ya adam akıllı hizmet versin. Yada başka adamlara bıraksın. Yöneticiler her şeyi ithal ettilerde şu beceriksiz heriflerin yerine başka birini bulamadılar. Sürekli özelleştirmeyi savunanlar sağ olsun diyorum başkada bir şey demiyorum. Devlette olursa kurum işlemezmiş de özelde olursa kurum şaha kalkarmış. Görüyoruz şahlanmayı .

Çok Sağ ol Türk Telekom

Çok Sağ ol TTNET

TÜRK GENÇLERİ ADINA – YAZAN GENÇLİK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir