Türküde Yaratan ALLAH | Yazan Gençlik

Türküde Yaratan ALLAH

Malesef devleti yönetenlerin içinde olduğu zihniyet müslüman bir insanın zihniyetinden çok uzakta. Söylemleri ile yaptıkları tutmayan bir insan topluluğunu bir araya getirme başarısını gösteren başbakanı yürekten kutluyorum. Bir insan ancak bu kadar başarılı olabilir. Yanında yöresinde kim varsa birebir başbakanın kopyası gibi. Ekibi de kendisi gibi yalan söylemeyi, ihanet etmeyi, dini gösteriş için kullanmayı çok seviyor.

Türklüğe karşı açılan savaşta kimin kuklası olarak görev yaptığını bilmiyorum ama kesinlikle kukla olduğundan eminim başbakanın.. Çünkü eğer gerçekten bu savaşı bu noktaya getirebilecek kadar zeki olsaydı bu durumu bu noktaya bu şekilde getirmezdi. Oda tıpkı ağa babaları gibi yapar bir kukla seçerdi kendine.

Ancak bir kukla söyleyebilir onun söylediklerini.. Ve ancak bir kuklanın etrafında bu kadar kukla olur. Özünde iyi insanda işte küçük yaşta topu inşaata kaçmışsa demek ki..

Bir Türklük düşmanlığı almış başını gitmiş ülkede üstelik bunu yaparken İslam’ı kaynak göstererek yapmışlar. Demişler ki İslamda ırkçılık yoktur o yüzden Türkçüler kötüdür Türkçülük kötüdür. Benim insanımı böyle kandırmışlar. Demişler ki Türkün Kürde, Lazın Çerkeze üstünlüğü yoktur. O sebepten ötürü siz Türkçülükten uzak durun. İyi söylemişler hoş söylemişler de be mübarekler Türkçülük ırkçılıkta Kürtçülük ibadet mi ? Madem kimseye zararı olmayan Türkçülüğümüzü ırkçılık sayıyorsun o zaman neden binlerce askeri binlerce sivili katleden sözde kürtçülerle masaya oturuyorsun ?

Türkçülüğün temelinde ırkçılığın yatmadığı aşikar. Eğer öyle olsaydı 4 kıtaya yayılan atalarımız şimdiye kadar çoktan dünyayı türkleştirmişti.. Bunu yapacak güçleri mi yoktu ki yapmadılar ?

Müslümanım diyen adamın adaletli olması beklenir.. Hakkaniyetli olması beklenir. Şerefli olması beklenir.. Sen bir yandan Türklüğü yok sayacaksın diğer yandan çıkıp berikine göz yumacaksın.. Beni yaradan Türk yaratmış. Biz sizi kavimler halinde yarattık buyurmuş.. Sen Türklüğü yok saymakla Allah’ın yarattığını yok saymış oluyorsun. Eğer milletini sevmek, milli bir gelecek kaygısı taşımak, atayı sevip saymak, ecdadın yaptıklarını okumak günah olsaydı insanlar kavimler halinde yaratılmazdı.. İmamın arkasında safa dururken sen Türk değilsin seninle aynı safta durmam diyeni duydunuz mu siz hiç ? Ben hiç denk gelmedim.. Siz hiç ramazan ayında sen Türk değilsin iftar sofrasına oturamazsın diyeni duydunuz mu ? Ben hiç duymadım.. Siz hiç sen Türk değilsin seni hacca götüremeyiz diyeni duydunuz mu ? Ben hiç duymadım.. Siz hiç sen Türk değilsin fakirlere yardım yapamazsın veyahut yardımlardan yararlanamazsın diyeni duydunuz mu ? Ben hiç böyle bir şeyde duymadım.. Türkçülüğün İslam’ı yaşamaya bir engeli yoksa eğer neden günah olsun ki ? Aksine Türkçü birinin İslamiyet’i sıkı sıkıya yaşaması gerekir ve beklenir. Çünkü dinleri onlara atalarının da emanetidir.

Yahu bu başbakan madem bu kadar müslüman neden ALLAH’IN yarattığı Türk’e düşman ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir