Ücretsiz Arama Yapma Uygulamaları | Yazan Gençlik

Ücretsiz Arama Yapma Uygulamaları

Akıllı cep telefonunuzda internet bağlantısı bulunuyorsa telefon hattınızı kullanmadan arama yapmanız mümkün. Bu sayede özellikle faturasız hatlarda bakiyenin bitmesi gibi durumlarda internet bağlantısı bulunarak arama gerçekleştirilebilir. İşte ücretsiz arama yapan uygulamalar.

telefonla-konusmak

1. WhatsApp Messenger

Whatsapp görüntülü arama özelliğini hem Android hem de iOS tabanlı işletim sistemlerinde sunuyor. Bu özellik geldiğinde en popüler görüntülü arama uygulamalarından biri olmayı başardı. Oldukça başarılı bir görüşme sağlamanız için uygulama kaliteli bir şekilde çalışıyor.

2. Viber

Whatsapp alternatifi olan Viber bir çok işletim sistemi üzerinde çalışabilen bir uygulama ile görüşmelerinizi internet üzerinden gerçekleştirmeniz mümkün.

3. Skype

Ücretsiz görüşme üzerine çok uzun yıllardan beri hizmet veren Skype artık akıllı cep telefonu uygulamalarında da kendini gösteriyor. Görüntülü arama özelliği ile de çokça tercih edilmekte. 25 kişiye kadar grup aramalarının gerçekleştiği bu program ile arkadaşlarınız arasında görüşmelerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

4. Facebook Messenger

Sesli ve görüntülü aramalara ücretsiz olarak izin veren Facebook Messenger, bir çok kişinin Facebook kullanması ile en yaygın olan programlardan biri haline geldi. Arama kalitesi ve Facebook arkadaşlarınızı kolaylıkla aramanız sizlere sunulan ayrı bir avantaj.

5. Google Hangouts

Google Chrome tarayıcınız ile bir uzantı ile kullanabileceğiniz gibi uygulama olarak da cep telefonunuzdan kullanabilirsiniz. Android ve iOS işletim sistemi için uygulama bulunmakta. Genel olarak Android telefonlarda kurulum ile birlikte gelmektedir.

Bu uygulamalar ile görüşme yapmak için karşıdaki kişininde aynı uygulamadan yüklemesi gerekmektedir. Ücretsiz görüşmeler bu şekilde mümkün olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir