World of Tanks PS4'e Açık Beta ile Geliyor | Yazan Gençlik

World of Tanks PS4’e Açık Beta ile Geliyor

PC gamerlarını kasıp kavuran ve oyuna ayırdıkları süreyi işgal eden World of Tanks, Geliştiri Wargaming’in sitesinden güzel bir haber duyuruldu. WoT PlayStation 4 platformuna geliyor.

World of Tanks PS4’e Ne Zaman Gelecek ?

World of Tanks’ın PS4’e açık beta olarak gelecek sürümü 4 – 5 Aralık tarihlerinde hazır olacak ve 5 Aralık yani bugün itibari ile indirilmeye müsait olacak. WoT’ı PlayStation Store üzerinden indirdikten sonra saat 18:00’de PS4 platformunda oynamaya başlayabileceğiz.

World of Tanks 20. yüzyılda gerçekleşen muazzam tank savaşlarından esinlenerek geliştirilmiştir. Ve tank savaşları temalı bir simülatör oyundur. Geliştiricisi Wargaming PlayStation’ın 20. yılı şerefine hafta sonunda Beta etkinliğine katılan tüm oyunculara Amerikan hafif sınıf M22 Locust Premium tankını hediye edecek. Artı kamuflajlı T1E6-PS tankı da beta sürümüne katılanlara verilecek bir diğer hediye.

Geliştiriciler, WoT PlayStation 4 sürümüne, Dualshock 4 kumanda özelliklerinin entegre edileceğinin sözünü verdi. Bu entegrasyon ile birlikte Share Play özelliği ve PS Vita’da Remote Play fonksiyonlarını destekleyip siz ve arkadaşlarınız birçok ulus arasından tanklarını seçerek savaşabileceksiniz.

Geliştirici, sitesinden yaptığı duyurusunu sevindirici bir hatırlatma ile bitirdi. Hatırlatma:

PlayStation 4’te World of Tanks tüm PlayStation Network hesabı sahipleri için oynaması ücretsizdir, üstelik PlayStation Plus üyeliği gerektirmeden !

şeklinde;

Oyunun geliştiricisi ve PlayStation WoT’un PS4 sürümünü hazırladıkları tanıtım filmi ile duyurdu. Ayrıca PS4 sürümü World of Tanks ekran görüntüleri de servis edildi.

World of Tanks PS4 Sürümü Ekran Görüntüleri

#1

#2

#3

Daha fazla görsel için: http://www.turunculevye.com/galeriler/goster/world-of-tanks-in-ps4-versiyonundan-ekran-goruntuleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir