Yazan Gençlik Projesi | Yazan Gençlik

Yazan Gençlik Projesi

Yazan Gençlik Demokratik Bir Örnek

Yazan Gençlik Projesi olarak Türk Gençleri’nin fikirlerini Türk Milleti’ne aktarmayı amaçlamıştır. Gençlerin dillerini anlayamadıkları o koca koca adamların yazılarından kurtarmayı görev olarak görüyor ve bu yolda adımlar atıyoruz. Maalesef dediklerini anlamakta zorluk çektiğimiz büyüklerimiz bizlerin görüşlerine önem vermemekte bizim yarının büyükleri olduğumuzu unutmuşlardır.

Gençlerin görüşlerinin yer almadığı bir toplum, tam manasıyla demokratik sayılamaz. Herkes her şey hakkında görüş bildirebilse bile gençlerin görüş bildirememesi dahilinde demokratikleşme tam manasıyla gerçekleşmiş sayılmaz. Bugün gençler fikirlerini beyan ettiklerinde, çok doğru ve anlamlı olsa dahi dikkate alınmamaktadır. Bu çatışma ortamında Türkiye’de gençlere büyük rol düşmektedir. Bu sorumluluğu Türk Gençleri olarak üstümüze alıyor ve sorumluluğun getirdiği gerekler neticesinde hareket ediyoruz. Türkiye sorunlarına kafa yoran, bu sorunların çözümünü amaçlayan fikirler üreterek Türk Siyaseti’ne katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Türk Siyaseti çok ateşli ve hareketli günler geçirmekte. Liderler birbirleri hakkında çok ağır sözler söylerken bu gerginliğin gençlik teşkilatlarına yansımaması için elimizden geleni yapmaya hazırız. Bizim bu hedefimizde bize destek veren dostlarımızın varlığı bize güç veriyor. Yazan Gençlik Projesi’nde her türlü görüşe yer veriyoruz. Sansürden uzak bir yazarlık projesi olmak yegâne kuralımızdır. Bütün siyasi görüşe sahip gençler Yazan Gençlik Projesi’ne katılıp fikirlerini paylaşabilir. Sadece siyasi konuda değil tüm konularda yazı yazmak isteyen gençleri Yazan Gençlik Projesi’nde toplamayı düşünüyoruz. Bunun ilk adımı Kemalist kardeşimiz Deniz Uğuru aramıza katarak atmış olduk. İktidar yanlısı gençlerimiz, sol görüşlü kardeşlerimiz, sağ görüşlü kardeşlerimiz Yazan Gençlik Projesi’yle Türk Gençleri kaynaşacak ve  Türk Milletinin, Türk Devleti’nin devamını sağlayacağız.  Birbirine kenetli bir toplumu bölmek, ayırmak, ayrıştırmak oldukça zordur. Türk Milleti için herkes elini taşın altına koymak zorundadır. Bu taşı tutup ülkemizden atmak bir görevdir. Bu görevin sorumluluğunu yerine getirmek her Türk’ün zorunluluğudur.

Ayrı, ayrı görüşlere sahip gençlerimizin fikirlerini burada okuyabilirsiniz. Görüşüne katılıp, katılmadığınızı yorum olarak bütün ziyaretçilerimiz bildirebilir. Sizlerde Yazan Gençlik Projesi’nde görev almak istiyorsanız sitemizde bulunan formu doldurun.

Türk Milletinin Yapı Taşını Oluşturma Görevinde Adınızı Altın Harflerle Yazdırın.

yazangenclik.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir