Yeni Nesil Nokia 3310 Geliyor | Yazan Gençlik

Yeni Nesil Nokia 3310 Geliyor

Bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de Nokia 3310 efsane bir telefondur. Özellikle yılan oyunu ile insanların gönlünde taht kurmayı başarın telefonun sağlam kasası ve uzun süre giden şarjı ile de en çok satan telefon olmayı başardı. 2005 yılında üretimi durdurulan telefon dünya genelinde 126 milyon satış gerçekleştirerek rekorunu kırdı. Şimdi ise Fillandiyalı cep telefonu üreticisi markası olan Nokia efsane 3310 modelini tekrardan üretme kararı aldı.

nokia-3310

Akıllı telefon sınıfında kendini gösterecek

Bu haberi duyanlar öncelikle nasıl bir telefonla karşılaşacaklarını merak etmekte. Verilen iki ipucu telefonun hemen hemen nasıl bir seviyede olacağına ışık tutuyor. Öncelikle belirtmeniz gerekiyor ki telefon akıllı cep telefonlarının sınıfında bulunacak. Ancak tahminlerimiz sanıldığı gibi tam dokunmatik ekran olmayabilir. Bunun nedeni ise cep telefonunun sadece 59Euro karşılında satılacağı bilgisidir. Yeni Nokia 3310 Kuzey Amerika ve Avrupa’da satışa sunulacak ve yaklaşık 230TL seviyesinde bir değere sahip olacak. Bu fiyattaki bir telefonun tam ekran dokunmatik olması oldukça zor.

Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılacak

26 Şubat 2017 tarihinde gerçekleştirilecek Mobil Dünya Kongresi’nde Fillandiyalı üretici Nokia yeni nesil 3310 marka cep telefonunu tanıtacak. Alınan bilgilere göre telefonun çok yüksek düzey özelliklere sahip olmayacağı anlaşılsa da firma tarafından cep telefonunun özellikleri hakkında herhangi bir açıklamanın yapılmaması insanların nasıl bir telefon ile karşılaşacakları konusunda meraka düşmesini sağladı. Önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan kongrede en çok beklenen cep telefonları arasında olacağı belli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir