Yeşil Deniz - Kaybolalım şarkı sözleri | Yazan Gençlik

Yeşil Deniz – Kaybolalım şarkı sözleri

Yeşil Deniz

Kaybolalım, TRT1 ekranlarında yayınlanan Yeşil Deniz dizisinde yayınlanan ve Tuna Hizmetli’nin seslendirdiği duygusal parçadır.

TRT1‘in sevilen dizisi Yeşil Deniz, her cuma olduğu gibi bu cuma da ekranlara kilitledi. 90’lı yılların bir Ege kasabasında dört kafadar genç arkadaşın sempatik hikayesini anlatan komik bir o kadar da hüzünlü dizi Yeşil Deniz, bu hafta da komik bir bölümle, 17. bölümle ekranlardaydı. Ama Yeşil Deniz’in 17. bölümü çok ama çok hüzünlü bitti. 17. bölümün sonunda duygusal bir Yeşil Deniz şarkısı yayınlandı. Yeşil Deniz şarkı sözleri izleyicileri oldukça etkiledi. Ayrıca Gel Baharım Kaybolalım şarkısı son kısımla da uyumlu oldu.

Yeşil Deniz 17. bölüm özetini yapacak olursak, başrol Radyocu İsmail sevdiğine kavuşmak için bazı oyunların içine girmiştir ve Hilmi başkanın kızı Zümrüt ile önce planları icabı sevgili olmuş ama daha sonra Zümrüt’ün sevgisine kayıtsız kalamamıştır. Değişen duygularını eski sevdiği Hicabi Makasçının kızı Sedef’e bir mektupla anlatan Radyocu İsmail, Sedef’in mektubu okumasıyla kaza yapmasına sebep olmuştur.  17. bölüm bu karelerle biterken bu karelere duygusal tonda bir parça eşlik etti. Özellikle şarkı sözleri ile izleyicileri etkileyen Kaybolalım isimli şarkıyı Tuna Hizmetli seslendirdi. Kaybolalım şarkı sözleri izleyicilerin çok daha fazla duygusal seviyesi yüksek anlar yaşamasına neden oldu.

Tuna Hizmetli bu parçasında dizinin özetini yapmış gibi, Sedef ile İsmail’in ilişkisini özetler gibi… Dizide İsmail ile Sedef başından beridir mavi denizlerin hayalini kurarken İsmail’in ayrılmak istemesine bir sitemi Tuna Hizmetli ” MAVİ GÖZLERİN GİBİ DENİZLERE GİDELİM DİYE ” sözleri ile dile getiriyor.

Duygusal dizi müziği ” YORULDUM YALANLARI YAŞAYAN GURURUMDAN ” ,” GEL BAHARIM KAYBOLALIM ” sözleri ile sonlanıyor. Kaybolalım parçasının en can alıcı kuşkusuz bu iki dize.

 

Yeşil Deniz şarkısı – Tuna Hizmetli Kaybolalım şarkı sözleri

sen bana demedin mi
mavi gözlerin gibi denizlere gidelim diye
sen beni sevmedin mi
aşkımızın külleri yakamaz mı bizi yine

Nakarat X2
sözler yalan oldu bak
geceler hergün kör bıçak
geçmez bu ömür böyle

X2
gel hayalim anıları alalım kaçalım buralardan
gel yoruldum yalanları yaşayan gururumdan
bir ömür var bir de aşkımız yeter bu zamana
gel baharım kaybolalım

 

 

8 yorum yapılmış

  1. çok güzel bir şarkı bide yutubede olsa böyle çok iyi olur şarkıyı indiremiyorum bilgisayara kesin dinleyin çök güzel şarkı

  2. Gerçekten Herşeyi İle dizi harika dunden berı cıpsak cıpsak dınlıyorum super inşaAllah Hep devam eder filim

  3. bugune kadar gordugum sinema filmleri dahil en seviyeli en dogal ve en güzel dizi elinize yüreginize saglık ALLAH YOLUNUZU ACIK ETSIN

  4. Emeğiniz yüreğinize sağlık, şarkı da dizi gibi insanın yüreğine işliyor. Süleymanı, İsmaili, Emini, İcabi Makasçısı, hepsi ailemizin yeni ferdi oldu adeta. Ben genç biri olarak haftanın sonunu iple çekiyorum bir dizi için. İyi adamlarsınız iyi… devam 😉

  5. gercekten mükemmel bir şarkı canlı müzikte calışıyorum ve sabırsızlıkla yarını belicem 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir