Youtube'den Para Kazanmanın Püf Noktaları | Yazan Gençlik

Youtube’den Para Kazanmanın Püf Noktaları

Bazılarımızız sadece vakit geçirmek için veya bir şeyler öğrenmek için ziyaret ettiğimi Youtube, bazıları içinse bir gelir kapısı. Google tarafından satın alındıktan sonra oldukça hızlı bir yükselişe sahip olan Youtube’de video yayınlayarak para kazanabilirsiniz. Sabit bir gelir elde etmek ve kazancınızı yükseltmek içinse bazı püf noktalara dikkat etmeniz gerekir.

youtube-play-button

1. Özgün olun

Herkesin yayınlamış olduğu videoları derleyerek veya değiştirerek bir kanal oluşturabilir ve yayınlayabilirsiniz. Bu tarz kanallar genel olarak geçici olmaktadır. Bunun nedeni ise özgün olmamasıdır. Eğer özgün bir şekilde emek vererek video yayınlamaya başlar ve insanlara ulaşırsanız ciddi bir kemik izleyici kitleniz olur. Böylelikle başarıyı daha sağlam bir şekilde yakalarsınız.

2. Gündemi takip edin

Ekonomi, siyasi, magazin gibi sürekli güncellenen konularda kişisel yorumlarınızı veya tespitlerinizi yaparak güncel aramalarda yerinizi alarak daha çok kişiye ulaşabilirsiniz.

3. Eğitici videolar başarıyı yakalar

Eğlencenin yanı sıra eğer yeteneğiniz varsa yetenekli olduğunuz konulardaki becerilerinizi diğer insanları eğiterek kullanabilirsiniz. Bir çok kişi para nasıl kazanılır, lastik nasıl değiştirilir, musluk nasıl değiştirilir gibi aramalar yapmakta. Bu insanlara yardımcı olabilirsiniz.

4. Seri yayınlar yapın

Bir konu eğer insanlar tarafından beğenilmişse bunu devam ettirin ve bir kaç seri şeklinde konuyu genişleterek insanların merakını yakalayın.

5. Sosyal olun

Aslında bu tarz girişimlerde insanlar sosyal olmadıkça tam başarıyı yakalayamıyor. Sosyal olmak için yüklediğiniz videolara gelen yorumlara cevap verin. Facebook sayfanızı oluşturun ve canlı yayın yaparak takipçileriniz ile yakın iletişim kurun. Böylelikle insanların gözünde takip edilebilecek bir kişi imajı yakalar hem kendinizi geliştirir hem de Yotube’den para kazanma amacınızı yakalarsınız.

 

Sponsor Link


Youtube kanalınız için SadeceOn sizlere en uygun fiyatlarla en kaliteli youtube hizmetlerini sunuyor. Dilerseniz kanalınıza Türk abone ya da bot abone alabilir, yüksek kalitede izlenme alabilir, videolarınıza beğeni ya da yorum alabilirsiniz. Youtube kanalınızın popülerliğini arttırmak için siz de hemen http://www.sadeceon.com/youtube linkine tıklayın ve 10 liradan başlayan fiyatlarla bu fırsatları kaçırmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir